W ostatnich latach siłownia staje się coraz bardziej popularną formą aktywności fizycznej. W dobie mody na bycie fit i zdrowy tryb życia, mnóstwo ludzi postanawia wreszcie zrobić coś ze zbędnymi kilogramami i słabą kondycją, udając się w tym celu siłownię. Także ci, którzy regularnie uprawiają sport już od jakiegoś czasu, często decydują się zastąpić siłownią bieganie w plenerze czy samodzielne ćwiczenia w domu. Dzieje się tak z powodu wielu niewątpliwym zaletom ćwiczeń na siłowni, które powinny przekonać nawet najbardziej opornych przeciwników aktywności fizycznej.

Sprawa organizacji Igrzysk Olimpijskich w Krakowie w 2022 roku nabiera coraz większego rozgłosu. To wielkie przedsięwzięcie, wymagające właściwego przygotowania istniejących obiektów oraz wybudowania wielu następnych. Postanowiliśmy więc stworzyć listę rozważanych przez władze miasta lokalizacji poszczególnych wydarzeń. To, jakie inwestycje zostaną zrealizowane, jak będą rozmieszczone i ile będą kosztowały ma zostać ustalone podczas konsultacji społecznych, które zaczęły się w marcu i potrwają do końca maja br.

Od kilku lat w Polsce mamy coraz więcej ciekawych obiektów sportowych pozwalających na organizowanie największych imprez sportowych. Niektóre powstały niedawno, inne są wyremontowanymi obiektami, których fundamenty pamiętają dość odległe czasy. Zaprezentujemy Wam kilka najciekawszych obiektów, na których odbyły się lub są planowane w najbliższych czasie ciekawe imprezy sportowe.